Hakkımızda

Ayyıldız İthalat ve İhracat 2011 yılında girdiği hafıza kartı ve flash bellek ithalatı
ile GSM sektöründe yaşanan bu açığı kapatmış ve müşterilerine gerek satış gerekse de satış sonrası hizmetleri ile Anadolu'da büyüyen İstanbul piyasasına kendini ispatlayan bir Anadolu kaplanı olmuştur,

ayyildizteknoloji-biz-kimiz

Biz Kimiz?

Biz www.ayyildizteknoloji.com.tr olarak bizler 2011 yılından beri bu işlerin içinde olup müşterilerine daha uygun ve kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı kendine amaç edinmiş bir şirketiz.

ayyildizteknoloji.com.tr-vizyonumuz

Vizyonumuz

Ay Yıldız Teknoloji olarak teknolojik ve yan ürünlerinde Türkiye’nin sayılı sitelerinden biri olup müşterilerimize uygun ve kaliteli hizmet sunmak gün geçtikçe hizmetlerimizi daha iyiye taşımak.

ayyildizteknoloji.com-başlangıç

Başlangıcımız

2011 Yılında hafıza kartıyla başladığımız işimize şu an bir çok teknolojik cihaz , teknolojik cihaz yan ürünler ve ünden üne büyüyen portföyümüzle değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Muhammed Aydın Yönetici

Sinem Kızkapan Pazarlama Müdürü

Petek Tatlısöz E-Ticaret Yöneticisi

Alper Aydın Depo Müdürü

Ece Sevim Toptan Satış Yöneticisi

Özen Sarı Teknik Destek

Yeşim Uğurlu Toptan Satış Yöneticisi

Yaptıklarımız

Yıllardır ay yıldız teknoloji olarak yeni ve uygun fiyata kaliteli ürünler müşterilerimizin ve işlemelerin hizmetlerine sunduk. Bu güne kadar birçok markaların satışlarını yaptık ve bizim kazandığımız denyimlerle kendi markamızı ürettik yani skylax ve markamızı yükselmek için elimizden geleni yapmakayız.

Projelerimiz

Bizler ayyildizeknoloji.com.tr olarak kendi markamız olan skylax ve bir kaç tane markamızı bugüne  kadar yaptığımız gibi kalitesinden ödün vermeden ve yeni ürün kateorileriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmakta olacağız.

Ürünlerimiz Hakkında

Bir çok ürünlerimiz kendi markalarımız (Skylax) yada çalıştığımız firmaların ürünleridir. Biz ayyildizteknoloji.com.tr olarak kaliteli ürün yelpazemizi günden güne geliştirip tüm müşterilerimize ve çalıştığımız firmalara hızlı ve kaliteli ürünleri sunmaklayız

Kendi İşinizi Yapın!

Bizler ayyildizteknoloji.com.tr ekibi olarak müşterilerimize kendi hesaplarını açıp satış yapabilmesi için fırsat sunmaktayız. Bu işlemleri yapmak isteyen arkadaşlar bizlerle iletişime geçip baş vurularını yaparlarsa en kısa zaman dilimi içinde işlemleri tamamlanacaktır.

What can we do for you ?

Canlı destek ekibimiz hafta içi saa 9:00 ile akşam  22:00 arasında sizz müşterilerimize hizmet vermekteler

Canlı destek ekibinin olmadığı durumlarda bizlere mail yoluyla yada ticke atarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimizle görüşüp yanlışlığı düzeltirebilirsiniz.

satış hesabı açmak için ilk etapta kayıt olmanız gerek kayı işleminden sonra islerseniz canlı desek ekibimizden yada info@ayyildizteknoloji.com.tr mailinden bizlere ulaşabilirsiniz.